Můj deníček

Aktualizace

20. listopadu 2011 v 16:59 | Yuuki
Nejdřív jsem z tohoto blogu chtěla udělar autorský blog, ale nemám vůbec čas. Nemám čas ani na svůj jediný blog.
A ještě něco - rok 2011 byl pro mě tím nejlepším rokem, i když jsem nejvíce brečela. Myslím, že jsem konečně našla něco, co už neopustím - anime.
Mějte se fanfárově!

Osud eliscullen98

16. května 2011 v 17:22 | Yuuki


Už jsem se rozhodla, jak s tímto blogem naložím =) . Jelikož jsem se s EliH* spřátelila na svém druhém blogu SBé tu už nepotřebuji. Proto si je všechny mažu, tak mě též můžete smazat ;) .
Rozhodla jsem se mít autorský blog. Nemyslím tím, že to tu bude naplněné grafikou, ale spíše mým životem a mými povídkami =)) . Také tu budu zkoušet nové designy, takže čekejte, že každou chvíli tu bude nějaký jiný =) . To je asi vše. Lidé už nepamatují na dávnou slávu tohoto blogu, ale tak to asi má být...
Sayonara

Šťastný návrat... ??

15. května 2011 v 9:00 | Yuuki


Já to prostě nedokázala vydržet! K tomuto blogu mám pouto... chci se vrátit... ale nechci to tu prožívat stejně jako dřív... dřív jsem byla strašně naivní. Neříkám, že tu budu každý den jako jsem bývala. Ani neříkám, že budu mít 50 SBé jako jsem mívala. Budu mít jen oblíbené stránky a pár nejlepších lidí v SBé. Smazala jsem si všechny SBé... proč? Protože většina z nich si mě smazala a ani mi o tom nedala vědět! A to jsem o to prosila!
Jedno SBé jsem si nechala, to nejlepší z nejlepších, zo ke kterému mám zvláštní vztah, to které se jmenuje EliH* ... Doufám, že se bude chtít pořád ještě přátelit a nezavrhne mě jako ostatní, protože to mě dost rozesmutnilo T,T .
Určitě jste si všimli, že jsem tu na blogu provedla spoustu změn. Nový design, nové skromné menu a také jsem vyškrtla Twilight. Prostě ho už nemám ráda. Tím věčným čekáním na další díl se mi úplně zhnusilo. Tak mi to prosím nemějte za zlé .) . Ani se mi nechce přidávat samé novinky o TVD když je těch webů stovky a mě to nebaví. Je to celé o kopírování...
Vlastně ani nevím o čem budu mít tento blog. Občas tu přidám nějaký záznam z deníčku... také mě napadlo udělat z toho povídkový blog .) . No, ještě si to rozmyslím =)) . Vím, že má návštěvnost už nebude dosahovat 200 denně a že tu nebudu mít zásyp komentářů, ale je mi to jedno! Hlavně, že budu mít EliH* a eliscullen98 =) .
Ještě napíšu a teď si asi trochu blog zútulním =)) .

Možná, že tady už nejsem, ale to neznamená že...

13. května 2011 v 20:25 | Yuuki
nechodím svým SBé na blog, nenavštěvuji tento blog, nesleduji TVD a neposlouchám písničky od mé oblíbené interpretky Kat Graham =) .
Ano, ano... zase se ozývám... já si nemůžu pomoct, ale na tento blog se dívám každý den. Více než milionkrát mě napadlo, že bych se sem vrátila jenožme bych zase nic nestíhala. Vím, že spoustu SBé si mě smazalo a ani mi to nenapsalo... za své nejlepší SBé považuji Elih* , která je mé 1. SBé v mé zapletené historii blogování a z tohoto blogu je to mé nejlepší SBé a vždycky bude :3 .
Takže... ptáte se proč jsem zase lezu?
Odpověď je jednoduchá, nicméně jsem ji tu už několikrát omívala - chybí mi tento blog. Já... prostě bych se moc ráda vrátila... ale... nemohu... nemám čas... Přemýšlela jsem, že bych to tu rozjela alespoň o prázdninách(letních), ale ještě nevím... Nemyslím si, že je správné sem pořád chodit... nicméně... minimálně jednou do tří měsíců sem nějaký ten článek napíšu... tento blog neskončí dokud... neskončí blog.cz, můj život, nebo mé blogování. Přemýšlím jaká budu třeba ve 25... jestli budu taková ta blbá kravka, co s blogem švihne, kvůli její dospělosti... dobře! Možná, že švihnu s blogem (což by byla má nejhorší noční můra), ale s TVD a anime nikdy! Nikdy, nikdy, nikdy!!! Pořád sleduju díly... Pořád miluju Damona, pořád obdivuji Kat Graham a její úžasné písně... pořád
... To jsem já =) .

Ahoj...

19. dubna 2011 v 17:01 | Yuuki
Já se prostě nedokážu vzdát svého blogu...
Musím ho oplakávat...
Pořád obíhám své SB a... pořád se na tento blog chodím dívat...
Je mi líto, že jsem skončila... prostě ale už žiju jinde... Twilight už nesnáším, nad The Vampire Diaries už vysloveně neslintám...
Trochu si to tady teď užiju... oběhnu své SB a ti kteří si mě vymazali taky smáznu... ani nevím proč. Ráda bych oběhla svá zlatíčka... tak zatím ;) .
PS: Najdete mě na blogu http://sakurka--chan.blog.cz/ =).

Bloom umírá...

4. dubna 2011 v 21:49 | Yuuki


(Několik písniček, při kterých jsem brečela, když jsem tento článek psala)
Všichni jsme věděli, že to jednou přijde. Konec blogu. Konec mého 1. blogu.
Strááášně jsem to protahovala, nicméně toto bude 99% definitivní konec eliscullen98.blog.cz . Budu sem pořád chodit. Aktualizovat tento blog, občas přidat něco ze života. Jo a mám aspoň jednu dobrou zprávu! Na tento blog budu psát pořád povídku Aliciny slzy, ale to je tak vše. Rve mi to srdce, že se musím rozloučit se svým 1. blogem, který jsem dala do provozu...
Aspoň bych tedy napsala životopis eliscullen98.blog.cz a příčinu ukončení.
Proč eliscullen98.blog.cz musel skončit? Jaké mám tajemství? To se dozvíte níže.
Červenec 2010 : Založen blog. Blog zaměřen na Twilight.
Srpen 2010 : Blog uveden do provozu.
Listopad 2010 : Blog zaměřen na Twilight a nově i na Vampire Diaries.
Leden 2011: Změní se mi život - příčina ukončení blogu. Pořád se snažím udržovat blog, ale najdu si něco jiného... zakládám nový blog a držím to v tajnosti...
Únor 2011: Snažím se dát tento blog zase do pořádku.
Březen 2011: Co si nalhávám! Uvědomím si, že Twilight už nemám ráda a The Vampire Diaries sice mám ráda, ale už ho tak vysloveně nežeru jako předtím. Táhně mě to k něčemu jinému. K něčemu, co spousta lidí nesnáší! Anime.
4.duben 2011: Sbohem eliscullen98.blog.cz .

V lednu 2011 jsem se musela hodně učit. To znamenalo méně času na blog. Bylo to tak, že jsem přišla ze školy učila se až do večera a pak na deset minut mohla na blog. V únoru to samé. Mezitím mě unaví čekat na Twiligh až bude Rozbřesk a tak se mi úplně zhnusí. The Vampire Diaries také nevychází každý den. Pořád ho mám ale ráda. Pro svou originalitu. Twilight se jenom opičí a říkejte si, co chcete. Já si budu stát za tím, ať se děje, co se děje. Už nevzdychám nad "pohledným" Edwardem, spíš se mi chce zvracet. Jedinou Alici Cullen (Ashley Greene) mám z Twilight ráda. Jedině ona. Dobře posuňme se k mému tajemství ; jiný blog.
V lednu 2011 jsem si založila blog, protože na mě zase začalo doléhat anime a když já jen kapičku "ochutnám" je vše v prdeli. Už nemohu myslet na nic jiného. Tato "nemoc" mě pronásleduje už od mých 8 let, kdy jsem Naruta viděla poprvé na Jetixu (*zvrací z hnusného dabingu*). Já se ale této "nemoci" moc ráda podřizuji a oddávám. Na začátku března jsem poznala i jiná anime. Můj tajný blog se rozjel díky skvělému anime Vampire Knight. Postupně získávám SBéčka a sem vůbec nechodím. Zamilovala jsem se do anime. Je to můj život. Nevydržela bych bez něj. "Nemoc" mě již úplně pohltila a není cesty zpět.

Bloom umírá. Byla člověk a ten jednou potřebuje odpočinek. Jestli bude navěky nebo dočasně to neví ani sama Bloom.
Nicméně usíná s radostí. Víčka jí těžknou...
Má na vás všechny ještě poslední přání. Noste jí každý den na její hrobeček voňavé květiny, myslete a vzpomínejte na ní v dobrém, nezlobte se na ni, že se ubírá jiným směrem, ale netruchlete pro ni. Byla jen člověk a navíc vše jednou končí. I ona "končí".
*zavřela oči, usmála se a naposledy se nadechla*

Bloom umřela s úsměvem na rtech. Chtěla pro všechny jen to nejlepší, měla a má všechny moc ráda.
Zrodí se Yuuki. O Yuuki se neví, jestli je člověk, či co. Přivlastnila si blog, kde má svůj život. Jejím blogem se stal

To je asi vše. Více se dozvíte na mém novém blogu. Odteď jsem Yuuki. Vím, že mě za to nenavídíte, ale nebudu si hrát na někoho, kdo nejsem. Ráda se spřátelím i na svém anime blogu. Pokud nechcete nebudu vám to mít za zlé, ale urážlivé komentáře si strčte za klobouk. Jsem nemocná a nemám náladu si tu číst hnusné komentáře!
PS: Prosím Affs, aby si mě nemazali a vynechali mě z kontrol, protože je ještě šance na můj návrat. Pokud mě chte smazat Affs aspoň to napište abych vás taky mohla smazat. Jinak Affs nemažu ;)) .
 
 

Reklama