Květen 2011

Osud eliscullen98

16. května 2011 v 17:22 | Yuuki |  Můj deníček


Už jsem se rozhodla, jak s tímto blogem naložím =) . Jelikož jsem se s EliH* spřátelila na svém druhém blogu SBé tu už nepotřebuji. Proto si je všechny mažu, tak mě též můžete smazat ;) .
Rozhodla jsem se mít autorský blog. Nemyslím tím, že to tu bude naplněné grafikou, ale spíše mým životem a mými povídkami =)) . Také tu budu zkoušet nové designy, takže čekejte, že každou chvíli tu bude nějaký jiný =) . To je asi vše. Lidé už nepamatují na dávnou slávu tohoto blogu, ale tak to asi má být...
Sayonara

Šťastný návrat... ??

15. května 2011 v 9:00 | Yuuki |  Můj deníček


Já to prostě nedokázala vydržet! K tomuto blogu mám pouto... chci se vrátit... ale nechci to tu prožívat stejně jako dřív... dřív jsem byla strašně naivní. Neříkám, že tu budu každý den jako jsem bývala. Ani neříkám, že budu mít 50 SBé jako jsem mívala. Budu mít jen oblíbené stránky a pár nejlepších lidí v SBé. Smazala jsem si všechny SBé... proč? Protože většina z nich si mě smazala a ani mi o tom nedala vědět! A to jsem o to prosila!
Jedno SBé jsem si nechala, to nejlepší z nejlepších, zo ke kterému mám zvláštní vztah, to které se jmenuje EliH* ... Doufám, že se bude chtít pořád ještě přátelit a nezavrhne mě jako ostatní, protože to mě dost rozesmutnilo T,T .
Určitě jste si všimli, že jsem tu na blogu provedla spoustu změn. Nový design, nové skromné menu a také jsem vyškrtla Twilight. Prostě ho už nemám ráda. Tím věčným čekáním na další díl se mi úplně zhnusilo. Tak mi to prosím nemějte za zlé .) . Ani se mi nechce přidávat samé novinky o TVD když je těch webů stovky a mě to nebaví. Je to celé o kopírování...
Vlastně ani nevím o čem budu mít tento blog. Občas tu přidám nějaký záznam z deníčku... také mě napadlo udělat z toho povídkový blog .) . No, ještě si to rozmyslím =)) . Vím, že má návštěvnost už nebude dosahovat 200 denně a že tu nebudu mít zásyp komentářů, ale je mi to jedno! Hlavně, že budu mít EliH* a eliscullen98 =) .
Ještě napíšu a teď si asi trochu blog zútulním =)) .

Možná, že tady už nejsem, ale to neznamená že...

13. května 2011 v 20:25 | Yuuki |  Můj deníček
nechodím svým SBé na blog, nenavštěvuji tento blog, nesleduji TVD a neposlouchám písničky od mé oblíbené interpretky Kat Graham =) .
Ano, ano... zase se ozývám... já si nemůžu pomoct, ale na tento blog se dívám každý den. Více než milionkrát mě napadlo, že bych se sem vrátila jenožme bych zase nic nestíhala. Vím, že spoustu SBé si mě smazalo a ani mi to nenapsalo... za své nejlepší SBé považuji Elih* , která je mé 1. SBé v mé zapletené historii blogování a z tohoto blogu je to mé nejlepší SBé a vždycky bude :3 .
Takže... ptáte se proč jsem zase lezu?
Odpověď je jednoduchá, nicméně jsem ji tu už několikrát omívala - chybí mi tento blog. Já... prostě bych se moc ráda vrátila... ale... nemohu... nemám čas... Přemýšlela jsem, že bych to tu rozjela alespoň o prázdninách(letních), ale ještě nevím... Nemyslím si, že je správné sem pořád chodit... nicméně... minimálně jednou do tří měsíců sem nějaký ten článek napíšu... tento blog neskončí dokud... neskončí blog.cz, můj život, nebo mé blogování. Přemýšlím jaká budu třeba ve 25... jestli budu taková ta blbá kravka, co s blogem švihne, kvůli její dospělosti... dobře! Možná, že švihnu s blogem (což by byla má nejhorší noční můra), ale s TVD a anime nikdy! Nikdy, nikdy, nikdy!!! Pořád sleduju díly... Pořád miluju Damona, pořád obdivuji Kat Graham a její úžasné písně... pořád
... To jsem já =) .