Duben 2011

Ahoj...

19. dubna 2011 v 17:01 | Yuuki |  Můj deníček
Já se prostě nedokážu vzdát svého blogu...
Musím ho oplakávat...
Pořád obíhám své SB a... pořád se na tento blog chodím dívat...
Je mi líto, že jsem skončila... prostě ale už žiju jinde... Twilight už nesnáším, nad The Vampire Diaries už vysloveně neslintám...
Trochu si to tady teď užiju... oběhnu své SB a ti kteří si mě vymazali taky smáznu... ani nevím proč. Ráda bych oběhla svá zlatíčka... tak zatím ;) .
PS: Najdete mě na blogu http://sakurka--chan.blog.cz/ =).

Bloom umírá...

4. dubna 2011 v 21:49 | Yuuki |  Můj deníček


(Několik písniček, při kterých jsem brečela, když jsem tento článek psala)
Všichni jsme věděli, že to jednou přijde. Konec blogu. Konec mého 1. blogu.
Strááášně jsem to protahovala, nicméně toto bude 99% definitivní konec eliscullen98.blog.cz . Budu sem pořád chodit. Aktualizovat tento blog, občas přidat něco ze života. Jo a mám aspoň jednu dobrou zprávu! Na tento blog budu psát pořád povídku Aliciny slzy, ale to je tak vše. Rve mi to srdce, že se musím rozloučit se svým 1. blogem, který jsem dala do provozu...
Aspoň bych tedy napsala životopis eliscullen98.blog.cz a příčinu ukončení.
Proč eliscullen98.blog.cz musel skončit? Jaké mám tajemství? To se dozvíte níže.
Červenec 2010 : Založen blog. Blog zaměřen na Twilight.
Srpen 2010 : Blog uveden do provozu.
Listopad 2010 : Blog zaměřen na Twilight a nově i na Vampire Diaries.
Leden 2011: Změní se mi život - příčina ukončení blogu. Pořád se snažím udržovat blog, ale najdu si něco jiného... zakládám nový blog a držím to v tajnosti...
Únor 2011: Snažím se dát tento blog zase do pořádku.
Březen 2011: Co si nalhávám! Uvědomím si, že Twilight už nemám ráda a The Vampire Diaries sice mám ráda, ale už ho tak vysloveně nežeru jako předtím. Táhně mě to k něčemu jinému. K něčemu, co spousta lidí nesnáší! Anime.
4.duben 2011: Sbohem eliscullen98.blog.cz .

V lednu 2011 jsem se musela hodně učit. To znamenalo méně času na blog. Bylo to tak, že jsem přišla ze školy učila se až do večera a pak na deset minut mohla na blog. V únoru to samé. Mezitím mě unaví čekat na Twiligh až bude Rozbřesk a tak se mi úplně zhnusí. The Vampire Diaries také nevychází každý den. Pořád ho mám ale ráda. Pro svou originalitu. Twilight se jenom opičí a říkejte si, co chcete. Já si budu stát za tím, ať se děje, co se děje. Už nevzdychám nad "pohledným" Edwardem, spíš se mi chce zvracet. Jedinou Alici Cullen (Ashley Greene) mám z Twilight ráda. Jedině ona. Dobře posuňme se k mému tajemství ; jiný blog.
V lednu 2011 jsem si založila blog, protože na mě zase začalo doléhat anime a když já jen kapičku "ochutnám" je vše v prdeli. Už nemohu myslet na nic jiného. Tato "nemoc" mě pronásleduje už od mých 8 let, kdy jsem Naruta viděla poprvé na Jetixu (*zvrací z hnusného dabingu*). Já se ale této "nemoci" moc ráda podřizuji a oddávám. Na začátku března jsem poznala i jiná anime. Můj tajný blog se rozjel díky skvělému anime Vampire Knight. Postupně získávám SBéčka a sem vůbec nechodím. Zamilovala jsem se do anime. Je to můj život. Nevydržela bych bez něj. "Nemoc" mě již úplně pohltila a není cesty zpět.

Bloom umírá. Byla člověk a ten jednou potřebuje odpočinek. Jestli bude navěky nebo dočasně to neví ani sama Bloom.
Nicméně usíná s radostí. Víčka jí těžknou...
Má na vás všechny ještě poslední přání. Noste jí každý den na její hrobeček voňavé květiny, myslete a vzpomínejte na ní v dobrém, nezlobte se na ni, že se ubírá jiným směrem, ale netruchlete pro ni. Byla jen člověk a navíc vše jednou končí. I ona "končí".
*zavřela oči, usmála se a naposledy se nadechla*

Bloom umřela s úsměvem na rtech. Chtěla pro všechny jen to nejlepší, měla a má všechny moc ráda.
Zrodí se Yuuki. O Yuuki se neví, jestli je člověk, či co. Přivlastnila si blog, kde má svůj život. Jejím blogem se stal

To je asi vše. Více se dozvíte na mém novém blogu. Odteď jsem Yuuki. Vím, že mě za to nenavídíte, ale nebudu si hrát na někoho, kdo nejsem. Ráda se spřátelím i na svém anime blogu. Pokud nechcete nebudu vám to mít za zlé, ale urážlivé komentáře si strčte za klobouk. Jsem nemocná a nemám náladu si tu číst hnusné komentáře!
PS: Prosím Affs, aby si mě nemazali a vynechali mě z kontrol, protože je ještě šance na můj návrat. Pokud mě chte smazat Affs aspoň to napište abych vás taky mohla smazat. Jinak Affs nemažu ;)) .